MAS TEL – TEL ÖRGÜ & BETON DİREK ÜRETİMİ

Kurulduğu ilk günden beri kalite ve sağlamlığı ilke edinen firmamız. Beton Çit Direği ve Tel çit sistemleri üzerine üretim yapmaktadır.

Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.


Geniş Ürün Yelpazesi ve Kalite Standartlarına Uygun Ürünlerimizle Siz Değerli Müşterilerimizin Memnuniyeti İçin Çevre Güvenlik Çit Sistemleri Üretmekteyiz.


Ürün Gruplarımızdan İstek ve İhtiyacınıza Göre Ürünü Firmamızdan Temin Edebilirsiniz.

  • MİSYON / VİZYON

    Müşterilerimizin projemizin her aşamasında %100 müşteri memnuniyeti içerisinde dayanıklı ve sağlam projeler gerçekleştirmek. Gelişime ve değişime açık, firmasıyla bütünleşmiş, katılım gösterebilen çalışanlara sahip olmak ve bu amaca hizmet edecek sistemler kurmak.

  • DEĞERLERİMİZ

    Dürüst ve ilkeli çalışmak. İletişim ve paylaşım. Gelişim ve üretkenlik. Öncülük ve liderlik. Sorumluluk ve dayanıklılık.

  • KALİTE POLİTİKAMIZ

    Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak, verimliliği sağlamak, çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak, kalıcı müşteriler edinmek.